جراحی قفسه سینه توراکس

احتمالا شنیده‌اید که دوستانتان درباره عمل جراحی قفسه سینه یا جراحی توراکوسکوپی یا Thoracoscopic Surgery صحبت می کنند. شاید برای شما هم این سوال ایجاد شده باشد که بهترین متخصص جراحی قفسه سینه در اصفهان در سال 99  چه کسی هست؟ آیا کلینیک فوق تخصصی جراحی در اصفهان داریم؟  در این مقاله کاملا اختصاصی به بررسی آمار عمل جراحی توراکس مردان و زنان می پردازیم. همچنین درباره قیمت و هزینه عمل جراحی قفسه سینه در اصفهان صحبت میکنیم. همچنین مزایای انجام عمل توراکوسکوپی توسط یک دکتر جراح خوب در اصفهان میپردازیم.  در آخر یکی از دکتر های فوق تخصص جراحی در اصفهان به اسم دکتر بهنام یزدانی را  به شما عزیزان و همراهان , معرفی خواهیم کرد. پس لطفا با ما همراه باشید.

جراحی قفسه سینه در اصفهان

جراحی قفسه سینه شامل عملیات، جراحی، و مراقبت ویژه از بیمارانی که شرایط آسیب دیدگی اکتسابی یا مادرزادی در قفسه سینه دارند. جراحان قفسه سینه ارگان هایی در قفسه سینه که بیمار یا آسیب‌دیده هستند را درمان می‌کنند،که شامل مری (لوله ماهیچه‌ای که غذا را به معده می‌رساند)، نای (لوله‌های بادی)، حفره پلور (غشاهای پوشاننده و محافظت کننده ریه)، پرده میانی (محلی که ریه راست و چپ که قلب در آنجا قرار دارد را از هم جدا می‌کنند)، دیواره قفسه سینه، پرده دیافراگم (قفسه سینه را از شکم جدا می‌کند)، پریکاردیوم (غشای خارجی قلب)، قلب ( شامل پریکاردیوم، عروق کرونری، دریچه ها و میکارد قلب)، و ریه ها هستند. اغلب بیماری های رایج نیاز به جراحی قفسه سینه شامل ضایعات قلبی، مانند بیماری عروق کرونری و مشکلات دریچه‌ای، سرطان ریه، ضربه به قفسه سینه، سرطان مری، آمفیزم، و پیوند ریه و قلب دارند.

معرفی جراح قفسه سینه خوب در اصفهان

اگر به دنبال بهترین جراح قفسه سینه در اصفهان هستید, ما به شما دکتر بهنام یزدانی فوق تخصص جراحی قفسه سینه و توراکس را پیشنهاد میکنیم. کلینیک فوق تخصصی دکتر یزدانی با داشتن سابقه درخشان بیش از 30 سال در در زمینه های درمانی و جراحی های گوناگون از جمله جراحی توراکس , جراحی کیسه صفرا در اصفهاندرمان عرق شدید کف دست , عمل سمپاتکتومی  , آماده خدمت رسانی به مراجعین محترم می باشد.

قیمت جراحی قفسه سینه در اصفهان

هزینه عمل جراحی قفسه سینه در اصفهان به صرفه تر و پایین تر از قیمت توراکس در تهران و مشهد و شیراز هست و طبیعتا رضایت بیشتری در میان علاقه مندان به عمل جراحی توراکس در اصفهان را مشاهده میکنیم.  نتیجه قابل توجه و خوبی که مراجعین عزیزمان در شهر اصفهان داشتند نشانگر این موضوع هست که از نظر علاقه مندان به عمل توراکس , داشتن تخصص در این امر و همچنین هزینه معقول و به صرفه در یک کلینیک فوق تخصصی در اصفهان ,جزو  فاکتور های اساسی محسوب میشود. برای اطلاع از آخرین نرخ قیمت جراحی قفسه سینه در اصفهان با کلینیک فوق تخصصی دکتر یزدانی تماس بگیرید. مشاورین مجرب این مرکز فوق تخصصی به شما کمک میکنند که بهترین تجربه را از خدمات ما داشته باشید.

تاریخچه عمل جراحی توراکوسکوپیک (جراحی قفسه سینه)

جراحی قفسه سینه یا جراحی توراکس به عنوان یک جراحی خاص به طور منظم، بیش از یک قرن است که وجود دارد.  ابتدا تمرکز این جراحی روی بیماری سل و برونشکتازی بوده است. اگرچه، از سال 1940، این جراحی پیشرفت زیادی در زمینه سرطان ریه، مری و به ‌ویژه روی قلب کرد. پس از سال 1960، جراحی قلب یک جراحی فرعی با تمرکز بر عمل بای‌پس قلب، جراحی دریچه‌ها و جراحی قلب با مشکلات مادرزادی شد. در اغلب کشور‌های اروپایی، جراحی عمومی قفسه سینه (غیر قلبی) به خوبی شناخته شده و به عنوان یک تخصص جداگانه وجود دارد. اگرچه، تعدادمراکز انجام عمل قفسه سینه در اروپا ناشناخته است، و تعداد قابل ملاحظه‌ای از روش جراحی قفسه سینه هنوز هم در واحدهای تخصصی خارجی انجام می‌شود. به همین ترتیب، ارقام دقیقی کلی برای انجام این عملیات در دسترس نیست. به عنوان مثال، جراحی قلب در بلژیک که با جراحی های منظم عمومی، همزمان با شکمی، قلبی، عروقی، کودکان و جراحی ضربه در ارتباط است، به طور خاص مفهومی تعریف نشده است. در بلژیک هر ساله تقریبا 2000 نفر تحت عمل برداشت‌های ریوی قرار می‌گیرند، اما تنها مراکز کمی هستند که که بیش از 50 عملیات که روی قفسه سینه است را درسال انجام می‌دهند. عملیات دیگر به طور گسترده در مراکز کوچکتر که کمتر از 10 عدد در سال هستند پراکنده شده‌اند.
در برخی دیگر از کشورها (مثل انگلستان)، جراحی قفسه سینه، بخشی از قالب کاری جراحی قلب است. در آلمان، واحدهای سرپایی زیادی ترکیب شده با داروهای تنفسی، همراه با واحد های کوچک قلبی و واحدهای جراحی قفسه سینه غیرتخصصی در کلینیک‌های جراحی عمومی موجود است. واضح است، که هنوز هیچ یکنواختی مربوط به جراحی عمومی قفسه سینه در اروپا وجود ندارد. برای فهم دقیق‌تر ساختار یک جراحی عمومی قفسه سینه، یک گروه توسط اتحادیه جراحان قلب و عروق اروپا (EACTS) و جامعه جراحان قفسه سینه اروپا (ESTS) تاسیس شد.
برای کسب اطلاعات دقیق‌تر در شمار جراحی قفسه سینه عمومی انجام شده در اروپا، چندیدن پایگاه داده بزرگ بوجود آمد. ESTS یک پایگاه داده داوطلبانه برای جراحی عمومی قفسه سینه تاسیس کرد.
جراحی توراکس در اصفهان

از هیجان کار روی یک قلب در حال تپش برای بودن در برش لبه با آخرین و کم تهاجمی ترین فن‌آوری، جراحی قفسه سینه پیشنهاد هیجان‌انگیز و جایزه هایی که پزشکان و جراحان متخصص کمی می‌توانند تطبیق پیدا کنند.جراحان قفسه سینه، که در مدیریت جراحی اختلالات، قلب، ریه‌ها، مری، و رگ‌های خونی بزرگ قفسه سینه مهارت دارند، دو عامل مهم مرگ و میر در امریکا را درمان می‌کنند: بیماری قلبی و سرطان ریه.

جراحی قفسه سینه به سه زیرشاخه مجزا می‌شود

  1. جراحی قلب بزرگسالان
  2. جراحی قلب با زمینه مادرزادی یا کودکان
  3. جراحی قفسه سینه عمومی

گزینه های کارآموزان زیاد و شامل یک برنامه شش ساله دانشکده پزشکی است، معمولا دوره کارآموزی جراحی عمومی قفسه سینه به ترتیب دو یا سه سال برای کارورزی جراحی قفسه سینه، و چهار سال برای جراحی عمومی هماهنگ با سه سال کارورزی جراحی قفسه سینه است.
گزینه‌های شغلی شامل آکادمیک، تمرین خصوصی و یا مواضع تحقیقاتی است. اگرچه گاهی اوقات بد جلوه دادن چشم اندازه ها برای موقعیت های شغلی در جراحی قفسه سینه درست هستند. وقتی که جمعیت امریکا مسن می‌شوند، نیاز به عمل جراحی قفسه سینه شروع به افزایش می‌کند. با بیش از 50 درصد فعالی اخیر جراحان قفسه سینه، انتظار می‌رود با بازنشستگی در دهه آینده، کمبود قابل پیش بینی در این زمینه در سال 2020 داشته باشیم. جراحی قفسه سینه یک حرفه‌ی درخواستی برای باهوش‌ترین، متخصص ترین و پرشور ترین پزشکان است. اگرچه، در سالهای اخیر، یک نسل جوان از جراحان قفسه سینه کار خود را مفهوم شده و هدف متعادل زندگی کاری‌شان را بدست آورده اند.
زیرا جراحان قفسه سینه بر همه جنبه‌های محیطی عملیات جراحی قفسه سینه مثل مدیریت کلینیکی بیماران، مهارت های رهبری قوی که مهم هستند، نظارت می‌کنند.
جراحان قفسه سینه در اصفهان غالبا رابطه زیادی با بیماران و خانواده‌های آنها دارند، مخصوصا در گفتگو‌های قبل از عمل‌هایی با ریسک بالا. میزان تعامل بیمار در زمان کوتاه مهم است، و این تعامل می‌تواند یک اثر قوی روی زندگی بیماران داشته باشد. بیماران غالبا احساس پیوند خاصی با جراحانی که عمل بای‌پس قلب یا سرطان ریه آنها را انجام داده‌اند.
واکنش های گسترده به تومور های پانکراس و دیواره قفسه سینه با ترکیب بازسازی صدای بلند قلب و پروتز های ساندویچ شکل بازده و نتیجه خوبی داده و باعث نجات طولانی مدت فرد شده است. برداشتن و بازسازی تراشه، و جراحی مری زمینه های دیگر جراحی قفسه سینه نیاز به دانش خاص و تجربه بسیار زیادی دارد. جراحی قفسه سینه به کمک ویدئو در سال 1990 معرفی شد و به سرعت توسعه یافت. در دپارتمان های زیادی، مانند دپارتمان ما، نزدیک به نیمی از جراحی های قفسه‌ سینه در VATS انجام شده اند. این نوع جراحی مهارت های فنی جراحان قفسه سینه و تجهیزات خاص می‌طلبد. نقش لیزر، سرما، درمان های فوتودینامیک بدخیمی های قفسه سینه هر ساله افزایش می‌یابد، مانند استنت زدن و روش های آندوسکوپی مداخله ای. منبع
توراکوسکور برای پیش بینی مرگ ها در یک محدوده وسیع در بیمارستان، طی عمل های قفسه سینه طراحی شد. نمونه خطرناک طبق داده های جمع آوری شده از جامعه جراحان قلب و قفسه سینه فرانسه بود. این در سال 2007 و طبق داده های جمع آوری شده 15183 بیمار تحت عمل جراحی قفسه سینه عمومی بود. نرخ کلی مرگ در حدود 2.2 درصد بود و 9 عامل مهم مرتبط با مرگ های در بیمارستان پیدا شد.

نوشتهٔ پیشین
بهترین متخصص درمان تعریق بدن اصفهان | قیمت عمل سمپاتکتومی
نوشتهٔ بعدی
بهترین دکتر جراح گوارش اصفهان | متخصص جراحی گوارش اصفهان